Květen 2011

Už zase mám ty svoje nálady

31. května 2011 v 19:29 | PsychoMáňa |  Psycho kydy!
Ou jééé.
Je to už asi třetí blog, co jsem si v tomto měsíci založila. Rochňachňachňachňa!! Asi jsem dorostla do té doby, kdy mě všechno drží dva dny a pak to rychle omrzí. Ale já mám tolik neuspořádaných myšlenek, které mi moji malou, hezkou (ehmm) hlavičku zatěžují..... Blá, blá, blá... Kecy, kecy... ježek v kleci, jak by řekla Pája. Pojedeme na férovku, žádný přetvářky... Těch věcí, co mě s prominutím serou je hodně, tak proč se o ně nepodělit?? Proč nepomluvit pár slepic, které o mých sympatiích vůči nim ví?? Bude alespoň prča, jak by řekla... Ani nevím, kdo to kdy naposledy řekl!! :)
Já vlastně ani nevím, proč tady psát slohovky, když se stejně každýmu druhýmu zprotivým, ale tak... Třeba až si to jednou za dva roky přečtu, budu se divit, jaká jsem byla hloupá děva, když jsem neměla ráda Moniku... A třeba zrovna za ty dva roky budem nejlepší kamarádky... O čemž silně pochybuju!!! Rochňachňachňachňa!!!

Po celou dobu, co píšu tento článek uvažuju, jak bych se Vám představila... Myslím, že opravdu delikátní věc na mě je, že se každej den zamiluju alespoň do dvou kluků, to se stává opravdu málokomu. Rochňachňachňachňa!!! Vedu si i seznam, neboli BOTU LÁSEK! :) Jinak.. co dál. Jsem optimistickej pesimista... nechápete??? Nevadí, já taky ne! :P Mám morče... sakra... už asi třetí den má hladovku, je vyžranej jak... jako já, tak spolu držíme dietu. Teda takto, on ji drží za mě! :) Můj pes je totálně hyperakrtivní hňup, nášeho ptáka se bojím a víc toho snad nevedem! :)SNAD!! :D

Děvčata, na zahradě je soused (vede v celém žebříčku), tak ho jdu obdivovat, zase někdy! :))) Rochňachňachňachňa!!!